Boję się, że znowu stracę dziecko - co robić?

Jestem po wyłyżeczkowaniu, 25.11.2010 r. nie miałam miesiączki do tej pory. Byłam niedawno u ginekologa i powiedziałam mu o tym, że nie mam miesiączki do tej pory, zrobił mi USG i stwierdził ciążę, jestem w 5 tygodniu, boję się, że może być to samo, co z poprzednią ciążą, czyli straciłam dziecko w 7-8 tygodniu ciąży.
Proszę o szybką odpowiedź.

Witam serdecznie,
nie ma takiej reguły, że jeśli poroniła Pani jedną ciążę, to drugą też Pani poroni. Oczywiście wymaga Pani intensywniejszej opieki ginekologicznej.
Proszę być dobrej myśli i dbać o siebie.
Pozdrawiam