Ból 5 miesięcy po urazie łokcia
witam,prosze o jakas porade.jestem 5mies po urazie lokcia,1 diagnoza(pouraz.zesp.klykcia bocznego p.)- przy wyrzuceniu reki w gore,2diagnoza skrecenie łokcia,3diag.lokiec tenisisty-zesp.bolowy z wysiekiem.wybrane zabieiegi laser,jonoforeza,inniekcja z voltaren,ok.7xDepo-Medrol,masci,leki.USG i MR wskazywaly plyn w st.ramienno-łokc.,rozwarstwione sciegno m.dwugł.,przyczepy zginaczy i prostown.czesciowo uszkodzone.bol od mies siega palcow i ramienia,pachy,lopatki,obojczyka.leczenie zakonczone.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
diagnoza wydaje się być słuszna. W niektórych wypadkach nie udaje się skutecznie leczyć pacjentów z tą chorobą zachowawczo (Zastrzyki, rehabilitacja) i konieczne jest leczenie operacyjne. Wskazana kwalifikacja do leczenia op.
Pozdrawiam