Ból barku i blokady szyi

od roku miałem ból barku i blokady szyi,teraz od 4 miesiecy boli mnie klatka piersiowa, kark ,barki , rwie mnie nieraz cała reka leki przeciwbólowe nie pomagają ani zadne maści ,robiłem ekg badania krwi wszystko ok.ostatnio miałem rtg wszystko ok tylko lekaz powiedział ze wykryli jakiegoś wirusa ale nie powiedział jakiego i czy on jest czy był za 6 tygodni mam powtórne rtg o co chodzi ?mam 38 lat i przez 12 lat pracowałem przy betonach 2 lata tem skończyłem przygode na chłodni -25 stopni

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że chodzi o wirus półpaśca (z grupy herpes). Bez analizy badań obrazowych i przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie Panu udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny bólu i sposobu jego leczenia. Polecam wizytę w poradni leczenia bólu przewlekłego.