Ból barku i ból pod łopatką

Witam.Jestem bardzo zaniepokojona,od dłuższego czasu boli mnie bark tak iż nie mogę lezeć na boku,dziwny ból,natomiast od dzisiaj rana mam straszny ból pod prawą łopatką,kłujący i pulsujący,pojawia się na kilka minut, trochę znika,po krótkim czasie znowu wraca,nie mogę lezeć zbytnio na prawym boku ani zbyt długo na plecach,nie pozwala mi ten ból zasnąć,proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.