Ból barku i brak siły w ręku

Dziękuję za odpowiedz, chcę tylko dodac ,ze wlasnie bylam u ortopedy bo boli mnie prawy bark mialam usg i rtg barku poszlam z wynikami a lekarz skwitowal to tak, jest pani zdrową kobietą są gorsze przypadki,a ja nie moge podnies nic w rękach prawa boli a lewa drętwieje nie wiem co mam robic i jaka rehabilitacje zastosowac zeby ból ustał, to trwa juz rok czasu,proszę jeśli moge o odpowiedz z góry dziękuję

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli jeden ortopeda zbagatelizował sprawę, to albo należy udać się do innego specjalisty w tej dziedzinie, albo z wynikami badań udać się do neurologa. Jest to wskazane przede wszystkim z powodu współwystępujących drętwień w lewej ręce.
Skierowanie na rehabilitację może wystawić ortopeda, jeśli stwierdzi, że są do niej wskazania.