Ból barku i opuchnięcie przedramienia

Witam, od środy mam problem z bólem barku, jest on bardzo silny. Dziś mam już spuchnięte całe przed ramię, które jest całe twarde. Dodatkowo miałem temperaturę 39 stopni i brałem aspirynę. Chciałem się dowiedzieć co to może być i czym jest spowodowane, dodam że nie jest to na skutek urazu. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wiemy, że z wiekiem stawy mogą funkcjonować gorzej, pobolewać, ograniczyć ruchliwość. Związane najczęściej z procesem starzenia choroby zwyrodnieniowe to najczęstsze przyczyny problemów. – Ale do ich wystąpienia lub zaostrzenia często prowadzą czynniki na pozór zupełnie ze stawami niezwiązane i dlatego wskazana byłaby wcześniejsza konsultacja z reumatologiem.