Ból barku i serca, drgawki i problemy z oddychaniem

Witam, ostatnio przechodzilem grypę tak po 3 dniach ustąpiła ale zaczęła mnie bolec ręka dokladnie w barku to chyba w stawie tak jak by mi ktos wbijał cos w nią i lewa strona pod żebrami ze nie moglem pelnego oddechu zrobic, Poszedłem do pracy bol nie ustąpił. W nocy dostałem jakis drgawek i obudzil mnie ból serca taki ze nie moglem oddychac i sie prawie poplakalem z bólu wytrzymałem to jakos. I poszedlem do pracy. Teraz odczuwam tylko takie pobolewnia tej strony i serca.Co to moze byc?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

na pewno trzeba wziąć leki p/zapalne np ibuprom ale też trzeba pójść do lekarza i zrobić EKG.
pozdrawiam
Marcin Koncewicz