Ból barku promieniujący do łokcia a wynik RTG

Witam! Od jakiegoś czasu miewam bóle barku idące do łokcia. Mialam zrobione RTG (kręgosłup szyjny AP i boczne) i mam takie wyniki: Oś kręgosłupa C zachowana, zniesiona lordoza szyjna. Wysokość trzonów szyjnych prawidłowa. Dyskopatyczne obniżenie przestrzeni międzykręgowej C5-C6 oraz w niewielkim stopniu przestrzeni C4-C5. Zaznaczone niewielkie zmiany wytwórcze na krawędziach trzonów na poziomie dyskopatii C5-C6. Co to oznacza? z góry dziękuje za pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w wyniku RTG zmiany są wynikiem choroby zwyrodnieniowej. Jak najbardziej może być to także przyczyna opisanych dolegliwości. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji oraz zaplanowania dalszego leczenia, proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.