Ból barku, ramienia i łokcia od 6 miesięcy

Witam, Ból barku, ramienia i łokcia od 6 miesięcy. Oczywiście byłam u specjalistów (2 neurologów, 1 reumatolog). Jadłam takie tabletki jak: ApoNaproxen, Tizanor; smarowane było: Naproxen w żelu, Ben-Gay - nic nie pomogło. Boli i boli..... wraz z ograniczeniem ruchomości. Odchylenia ręki w bok i do góry powoduje ból mniej więcej w połowie ramienia (łokieć-bark). Próbowałam pomalutku ćwiczyć tą rękę ale to też nic nie daje. Zaczynam już nie mieć cierpliwości:( Proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Sugeruję wizytę u ortopedy.

Pozdrawiam.