Ból barku występujący rano

Witam. Od kilku miesięcy mam powracający problem. Jest to ból barku, ramienia promieniujący do dłoni. Pojawia się zazwyczaj rano, w dzień maleje. Jest to uciążliwe uczucie. Kiedy się śmieję lub kaszle bark zaczyna mnie boleć. Ból trwa kilka dni następnie znika i pojawia się znowu. Czytałam o podobnym przypadku rwy barkowej. Czy to możliwe, że to to?

Bingo! Diagnostyka kręgosłupa szyjnego z pewnością wykaże patologię dysku w tym odcinku, powodującą objawy neurologiczne zwane rwą ramienna, barkową lub brachialgą.