Ból bez stanu zapalnego, strzelanie wszystkich stawów kości

Witam, ból bez stanu zapalnego strzelanie wszystkich stawów kosci,(glowy, szczęki, przeskakiwanie kolan,strzelanie kolan, stóp) ogólne zmęczenie - można przypisać do nerwicy leczę się już 3 tygodnie do tego dochodzi bol kregoslupa i ucisk w szyi po prawej stronie? Wyniki morfologi ob crp w normie. Badania na bolerioze wyszły ok. Czy to może być inna choroba ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować stosowanie zaleconej terapii. W przypadku braku efektów konieczna będzie wizyta kontrolna.