Ból bicepsa u 7-letniej córki

Moja 7 letnia coreczka narzeka na bole miesia ramienia tzw biceps ok.2 mc temu miala na jednej stronie ramienia zaognina gole ,zeszla po masci rozgrze.ale problem powraca co jakis czas goli niema ale ma trudnosci z ubraniem jak bol jest dokuczliwy .w jednym ramieniu ma silniejsz bol moje podejzenie padlo na zimna sciane ktorej corcia czasem dotyka pidczas snu lecz martwi mnie ze to cos bardziej powaznego.prosze o porade i jaki lekarz i jakie badania zdjagnozuja te objawy i przyczyne tych boli.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.