Ból bioder, kości i mięśni po stosunku

Po stosunku bolą mnie biodra, sama kość a także mięśnie dookoła(jakby zakwasy). W ogóle na co dzień strzelają mi wszystkie kości. Ginekologicznie wszystko w porządku. Podczas stosunku, co pewnie jest związane z pozycją ciała też często łapią mnie skurcze w biodrach. Strasznie to utrudnia. Czy takie objawy wskazują na jakieś schorzenie? Czy to normalne? Gdzie ewentualnie mogłabym się udać z tematem? z góry dziękuje !

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na zaburzenia w obrębie stawów biodrowych. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.