Ból bioder podczas chodzenia a wykonanie USG
Witam, Czasami bolą mnie biodra podczas chodzenia, odczuwam lekkie ukuci w okolicach stawów biodrowych. RTG niczego nie wykazało, zastanawiam się nad usg bioder. Czy ma to sens? Pozdrawiam;)

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.
Aleksander Ropielewski
Sugeruję w pierwszej kolejności kontakt z ortopedą, który po przeprowadzeniu badania będzie w stanie wskazać najwłaściwsze badania obrazowe w celu postawienia diagnozy. Bardzo możliwe że badanie USG będzie konieczne.