Ból biodra a rwa kulszowa

Witam Od kilku tygodni odczuwam ból w okolicach biodra-zewnątrz uda-kolana. Ból jest promieniujacy i trudny do opisania. Nie doznałem żadnego urazu oraz nie przypominam sobie bym nadwyrężył to miejsce. Czy moze to być rwa kulszowa?

Marta Mielniczuk

W przypadku rwy kulszowej objawy obejmują: ból w okolicy lędźwiowej, który może promieniować do pośladka, tylej części uda, łydki oraz stopy. Może występować również drętwienie kończyny.