Ból biodra po alloplastyce

witam,w marcu mialam alloplastykę biodra,w chwili obecnej ból biodra nie pozwala mi siedzieć i leżeć,przy chodzeniu trochę cmi na pośladku,boli okolica w koło szwu-ruchomość stawu jest dobra,ból jest szczypiacy i mocno piecze.Jest na to jakaś rada?pozdrawiam,Barbara G.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Koniecznie proszę zgłosić się do ortopedy. Być może okaże się konieczna kontrola położenia endoprotezy. Pozdrawiam