Ból biodra po długim chodzeniu lub siedzeniu

Witam Mam 20 lat od 4 lat mam problem z bólem biodra. Ból pojawiał się gdy za dużo chodziłam albo siedziałam, bylam u lekarza 4lata temu i mialam tylko badania krwi i powiedzial ze nie wie co to jest i przepisal mi leki przeciwbólowe, nie mogę też siadac po turecku ani zabardzo wyginac nogi w bok bo łapie mnie jakby skurcz. Zostawilam to ale od dwóch dni mam ciągły ból w biodrze, zawsze ból trwał najwięcej pare godzin.Dodam jeszcze tylko że nigdy nie miałam nadwagi. Proszę o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna Pani udać się do lekarza ortopedy. Wskazane jest badanie kliniczne zakresu ruchu w stawach biodrowych oraz wykonanie podstawowej diagnostyki radiologicznej (RTG stawów biodrowych).
Przyczyn może być bardzo wiele, choć najczęściej dolegliwości tego typu dotyczą osób dużo starszych od Pani, stąd bez w/w konsultacji i badań nie jest możliwe określenie przyczyny i diagnozy.