Ból biodra podczas wysiłku fizycznego

Czasami, tylko przy nasilonym wysiłku odczuwam ból w prawym biodrze. Ból pojawia się przy stąpaniu prawą nogą i ustępuje, gdy ciężar ciała przesunę na lewą. Jest to jakby kłucie.

Trudno mi odpowiedzieć co może być powodem tychże dolegliwości bez bezpośredniego badania. Takie dolegliwości mogą być związane z patologią w zakresie kręgosłupa. I raczej w tym kierunku powinna być przeprowadzona diagnostyka. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z neurologiem. On po bezpośrednim badaniu zadecyduje o koniecznej diagnostyce (np. RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego) i leczeniu.