Ból biodra, zwyrodnienie i degeneracja szpiku

Witam serdecznie .Mam od lat ból biodra . parę miesięcy temu cały tydzień nie mogłam stanąć na nogę ,ból promieniował aż do kolana i pleców . Zdjęcie RTG wykazało jakąś białą plamę ,na tej podstawie dr, ortopeda skierował mnie na Rezonans .Doczekałam się i po 6 miesiącach został wykonany rezonans wykazał zwyrodnienia ,zapalenie i degeneracje szpiku . Czy to jest coś poważnego ból biodra jest ciągły . Termin do ortopedy mam na styczeń 2015 r. Z podziękowaniem za odpowiedż Halina

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety jest to proces poważny. Samo zwyrodnienie to stan przewlekły i z pewnością to jest ognisko zmian , o których mowa później. Degeneracja szpiku może odbić się echem w pewnym stopniu w obrazie morfologii krwi. Z pewnością konieczna jest konsultacja z lekarzem. Polecam poszukać bliższego terminu, ewentualnie prywatnie.