Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból biodra, zwyrodnienie i degeneracja szpiku

Witam serdecznie .Mam od lat ból biodra . parę miesięcy temu cały tydzień nie mogłam stanąć na nogę ,ból promieniował aż do kolana i pleców . Zdjęcie RTG wykazało jakąś białą plamę ,na tej podstawie dr, ortopeda skierował mnie na Rezonans .Doczekałam się i po 6 miesiącach został wykonany rezonans wykazał zwyrodnienia ,zapalenie i degeneracje szpiku . Czy to jest coś poważnego ból biodra jest ciągły . Termin do ortopedy mam na styczeń 2015 r. Z podziękowaniem za odpowiedż Halina
KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Niestety jest to proces poważny. Samo zwyrodnienie to stan przewlekły i z pewnością to jest ognisko zmian , o których mowa później. Degeneracja szpiku może odbić się echem w pewnym stopniu w obrazie morfologii krwi. Z pewnością konieczna jest konsultacja z lekarzem. Polecam poszukać bliższego terminu, ewentualnie prywatnie.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy