Ból blizny po cesarskim cięciu i ból brzucha po pracy

Witam chciałam sie zapytać jestem 14 miesięcy po cesarskim cięciu miesiąc temu poszłam do pracy w której troche musze sie nadzwigać od tygodnia czasu boli mnie blizna po cieciu i brzuch z prawej strony czy po takim czasie od porodu mogło sie mi tam coś ponaciągac czy to niemożliwe z góry dziekuje i pozdrawiam

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania co może być przyczyną tego bólu. Zawsze trzeba wykluczyć w takim przypadku przepuklinę, która może powstać w bliźnie. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem.

Opis wskazuje na przeciążenie ściany jamy brzusznej. Powrót do pracy po przerwie i posiadana blizna niestety nie pomagają. Najlepiej poprosić lekarza rodzinnego o zbadanie, czy wszystko jest w porządku.