Ból blizny po usunięciu brodawki

Witam, ok miesiąc temu mialam usunietą brodawkę umiejscowioną na dole łopatki blizej pachy. Blizna ma ok 1 cm jest okrągła, różowa, raczej płaska, ale boli gdy ruszam ręką lub ramieniem. Od dwóch tygodni smaruje ja maścią z sylikonem, ale to w niczym nie pomaga. W tym samym dniu mialam usuwane jeszcze dwie brodawki w pachwinie i na szyji i po nich blizna są lekko różowe, ale nie sprawiają klopotu jak ta... Czy taka blizna ma prawo sprawiać mi ból? Czy powinnam się tym martwić?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli blizna boli a do tego jest ciepła i zaczerwieniona być może wsało się zakażenie- należy zgłosić się do lekarza żeby ocenił bliznę i zlecił odpowiednie postępowanie.