Ból brzuch pod żebrami i zaburzenia rytmu serca a nerwica

Witam. Od kilku miesięcy zmagam się z brzuchem. Objawy to bóle brzucha - pod żebrami na wylot do pleców, bóle w dolnej części brzucha, stolce ołówkowe, nieraz paćkowate o dziwnym kolorze blade żółtawe, wzdęcia. Badania wykonane: Gastroskopia (wykryto zapalenie żołądka), kolonoskopia, rezonans z kontrastem, usg, krew, mocz, kał bakterie pasożyty, EUS. Oprócz zapalenia żołądka reszta badań w normie. Miewam też dziwne bicie serca - jakby zaburzenia rytmu? Ekg ok. Miewam ataki paniki. Czy to nerwica?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy moga być wynikiem nerwicy. Zalecam wizyte u psychiatry. Pozdrawiam

Witam, powinien Pan udać się na konsultacje odnośnie ewentualnej nerwicy oraz ataków paniki do lekarza psychiatry, który Pana zdiagnozuje pod tym katem.Doradzi także leczenie psychoterapeutyczne. Pozdrawiam serdecznie.