Ból brzucha 3 tygodnie po cięciu cesarskim

Dobry wieczór jest może online lekarz ginekolog ? Poniewaz Moją żonę po 3 tygodniach po cesarskim cięciu bardzo rozbolał brzuch i juz ja to boli od rana czy to może byc poważne?

Aleksander Ropielewski

Może, ale nie musi być to poważne. Niestety bez możliwości badania, nie moge Panu odpowiedzieć jednoznacznie. Proszę skontaktować się z ginekologiem, który przeprowadzi badanie ginekologiczne.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski