Ból brzucha a apetyt

Witam, mam problem z brzuchem. Od dłuższego czasu z rana boli mnie brzuch. Próbowałem, już wcześniej chodzić spać, jeść ostatni posiłek kilka godizn przed snem, wstawać wcześniej. Po prostu boli mnie po wstaniu i tak do 10-11, do tej godziny raczej nic nie jem, bo tylko pogarsza samopoczucie. Dopiero po 10-11 przechodzi mi ból i zaczynam robić się głodny.. Czy jest coś co mogłby pomóc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu pokarmowego. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.