Ból brzucha a konieczność skierowania na USG

Witam, mój problem nie znika. Miałem podejrzenie wrostka lecz z krwi nic nie wykazało i biorę nadal nospe raz dziennie i ból brzucha na dole po prawej gdy naciskam nie przechodzi, czasami boli mnie po prawej między żebrami az z tyłu przebija. Muszę zdobyć skierowanie na USG ?

Witam! Trudno określić przyczynę opisanych dolegliwości bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Zdecydowanie warto wykonać przy tym usg jamy brzusznej.