Ból brzucha a miesiączka

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 4 grudnia, gdzieś 2 tyg. później kochałam się  chłopakiem bez zabezpieczenia, lecz do wytrysku nie doszło, był to bardzo krotki stosunek. Miesiączkę powinnam dostać juz tydzień temu, gdyż występuje ona u mnie regularnie co 28 dni. Dodam że przez ostatni czas byłam chora, zażywałam antybiotyki, wiec to może być tym spowodowane.. odczuwam ból po lewej stronie podbrzusza i osłabienie, często boli mnie głowa, poza tym nie mam żadnych objawów takich jak zwykle przed miesiączką, ani bólu piersi itp.. Proszę o jakaś rade

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przy 28dniowych cyklach owulacja występuje w 14 dniu. W tym czasie doszło też do niezabezpieczonego stosunku, a zatem istnieje ryzyko, że doszło do zapłodnienia. Jedynym sposobem na przekonanie się, czy faktycznie do niego doszło, jest zrobienie testu ciążowego.
Niektóre leki, w tym antybiotyki mogą wpływać na długość cyklu-zwykle dochodzi do jego wydłużenia.
Pozdrawiam.