Ból brzucha a objawy ciąży

Dzień dobry Obecnie jestem w 18 dc tak ok.5 dni ubolewa mnie pod brzuchem jak na miesięczke mam biały śluz lejacy jak mleko i dziś zaczęły mnie bolec piersi.często robi mi się nie dobrze zaznaczam ize wspolzyje z mężem bez zabezpieczen Ale to chyba za wcześnie na jakieś objawy Bardzo proszę o pomoc co mi jest.22 12 2013 miałam okres jakoś 3 dni w tym ze na 4 dzień był stosunek wieczorem i juz potem nic nie leciało.Bardzo proszę co mi jest

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście na objawy ciąży to prawdopodobnie za wcześnie, jednak nie można jej obiektywnie wykluczyć. Możliwe iż wspomniane objawy związane są ze zbliżającym się kolejnym krwawieniem miesięcznym wynikającym np z wahań hormonalnych. Nie można także wykluczyć infekcji.