Ból brzucha, biegunka i złe samopoczucie

Bardzo proszę o diagnozę. We wt źle się czułam, cały dzień musiałam leżeć w łóżku, bo bolał mnie brzuch ( trudno mi określić w której części). Przez cały dzień zjadłam tylko suchą kromkę chleba i po paru godzinach nią zwymiotowałam. Lekko bolała mnie głowa, miałam małe zawroty i biegunkę (żółty kolor). Przez te następne dni prawie całkowity brak apetytu, biegunka, bulgotanie, ale do pracy chodziłam. Dzis wieczorem czulam ostre klucie w prawej str podbrzusza, bulgotanie, biegunka. Co to jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.