Ból brzucha dwa dni przed okresem a ryzyko ciąży

Jestem dwa dni przed okresem, czasem pobolewa mnie brzuch ale sie stresuje ze nie dostanę i może dlatego. Kochałem sie z chłopakiem trzy dni po owulacji bez zabezpieczenia, stosunek przerywany. Zrobiłam test i nie wykazał ciąży. Czy to normalne ze ze stresu nie czuje objawów okresu? Proszę o pomoc

Witam. Objawy napięcie przedmiesiączkowego nie muszą być odczuwane w każdym cyklu. W Pani przypadku nie można jednak wykluczyć ciąży w związku z czym sugeruję powtórne wykonanie testu za kilka dni.