Ból brzucha, gazy i brak stolca po zabiegu cholecystektomii

Witam, kilka dni temu przeszlam planowany zabieg cholocystektomii. Wypisano mnie po jednym dniu mimo duzych dolegliwosci bolowych.Z kazdym dniem jest coraz lepiej,ale caly czas dokucza mi bol z prawej strony brzucha w podzebrzu i podbrzuszu. Musze lezec na plecach, jak chce wziac glebszy oddech, to musze sie przekrecac na lewa strone. Dodatkowo jestem ciagle wypelniona gazami, ktore powoduja bol. Nie mialam tez od czasu zabiegu stolca, jedynie ciemny mocz. Czy to normalne objawy?

Piotr Pilarski

Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego. Powinna być Pani zbadana szczególnie ze względu na brak stolca.

Pozdrawiam.

Nie operowałem , nie znam przebiegu operacji ani jej efektu - nie jestem więc w stanie odpowiedzieć na te pytania! Proszę pytać operatora!!! zż