Ból brzucha, gorączka i mdłości

Witam, jestem mężczyzną, mam 19 lat, tydzień temu pojawiły się u mnie objawy takie jak lekki ból brzucha i gorączka (lekko ponad 38 st.). Jednak największym problemem były nieustanne mdłości niezależne od jedzenia (które jednak nie przynosiły wymiotów), z wyjątkiem jednego krótkiego epizodu pierwszej nocy. Po 3-4 dniach objawy przeszły ale pozostało nieustanne odbijanie się prawie cały dzień (czasem kwasem) i uczucie wzdęcia. Czy to coś poważniejszego i iść do lekarza czy dać czas organizmowi?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.