Ból brzucha i biały śluz po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

Witam mam pytanie. Mam 27-28 dniowy cykl, miesiączka trwa zwykle 5-6 dni . Okres dostałam 24/12/2014 , dnia 29/12/2014 rok współżyłam bez zabezpieczenia. dziś jest 2/01/2014 i bardzo boli mnie brzuch i zaobserwowałam biały gęsty śluz. Proszę o odpowiedź czy zaszłam w ciążę. Boje sie że tak, pomimo że mój chłopak twierdzi że skończył na zewnątrz. POMOCY!!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko zapłodnienia. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.