Ból brzucha i biegunka u 20-latka

W sobotę wieczorem miałem gorączkę (38 stopni) i biegunkę. W niedziele gorączka ustała, ale doszedł silny ból brzucha. Boli mnie przejściami, 5 minut poboli, 30 minut przejdzie i tak w kółko. Jestem osobą palącą papierosy, oczywiście po wypaleniu 1/10 papierosa ból brzucha był tak silny, że musiałem zrezygnować i udać się do toalety.. Po zjedzeniu jakiego posiłku czy też po wypiciu jakiegoś płynu ból staje się chwilowo coraz większy.Jest poniedziałek a ból jak i biegunka została. Co mam zrobić?

Mikołaj Cyganok

Witam! Biegunka oraz bóle brzucha przebiegające z gorączką, mogą świadczyć o zakaźnej przyczynie wspomnianych dolegliwości, dlatego sugeruję nie zwlekać i pilnie udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który odpowiednio pokieruje ścieżką terapeutyczną.