Ból brzucha i biegunka, wrażliwa skóra u 20-latka

Witam piszę w takiej sprawie ponieważ od jakiegoś miesiąca po powrocie z zagranicy dopadł mnie ból brzucha któremu towarzyszyła biegunka . Biegunka po jakimś czasie się zatrzymała ale ból brzucha nadal został teraz również dopadło mnie coś co ciężko mi określić a mianowicie ból z prawej strony brzucha który objawił się bardzo wrażliwą skórą nawet przy dotykaniu lekkim co to może być ponieważ wyniki mam bardzo dobre lekarze nie wiedzą co mi jest dziękuje za odpowiedź pozdrawiam .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecałbym wizyte u lekarza medycyny tropikalnej lub chorób zakaźnych celem próby identyfikacji ewentualnego czynnika zakaźnego. Pozdrawiam