Ból brzucha i ból głowy u dziecka

Bylismy na izbie przyjec tamtej nocy... W jednym ze szpitali nas odeslali, bo tylko ze skierowaniem przyjmuja... W drugim pan doktor zbadal i nic nie stwierdzil. Powiedzial, ze moze to jakas infekcja sie bedzie rozwijac... a dzisiaj mlody znowu zwijal sie z bolu brzucha plus strasznie glowa :( Poki co bez goraczki, ale jeczy z bolu przez sen... Jak uciskam mu (spi) na srodku zaraz pod zebrami brzuch to przykurcza nogi... inne miejsca bez reakcji.... Co powinnam zrobic, jakie badania? Co podpowie

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli objawy syna są niepokojące proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego/pediatry lub jeszcze raz próbować na Izbie Przyjęć. Konieczny jest dokładny wywiad i badanie lekarskie.
Pozdrawiam