Ból brzucha i brak okresu, a negatywny wynik testu ciążowego

Mam pytanie od 3 dni nie dostalam miesiaczki boli mnie brzuch tak jak przed okresem do tego lekki bol zoladka i lekkie mdlosci. Zrobilam dwa testy i byly negatywne i nadal brak okresu. Czy to znaczy ze jestem w ciazy a testy mogly sie mylic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli testy ciążowe są negatywne, ryzyko ciąży jest naprawdę niewielkie. Sugeruję cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli nie wystąpi, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.