Ból brzucha i cuchnący oddech

witam mam powazny problem który mi niszczy zycię bardzo mnie boli brzuch i mam cuchnący oddech miałem robione duzo badan wyszlo ze mam refluks żołądkowo-przełykowy i kolanoskopie nic nie wyszlo mam bialy nalot na jezyku ktory smierdzi lek który mi pomaga to metranidazol ale problem potem wraca wydaje mi sie ze mam kanyndoze ale prosze o szczera opinie dodam ze robilem sobie badanie na labrie iheligobakter nic nie wyszlo prosze o pomoc bo jestem zkraju zalamania nerwowego

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę wykonać test na obecność Candida, wynik da Panu odpowiedź a jeżeli wyjdzie pozytywnie będzie można wdrożyć odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie