Ból brzucha i jajników po współżyciu

Witam . Dnia 06.09 uprawialam stosunek plciowy ,byl to pierwszy raz.Dwa dni po tym jajniki i brzuch zaczely mi okropnie pulskowac. Po tygodniu to ustalo ,jednka moj brzuch powiekszyl sie po prawej stronie na dole,towarzysza mi takze zaparcia,czego wczesniej nigdy nie mialam ,a takze uczucie przelewania ,brzuch staje sie twardy i wypukly. Nie boli jednka tak jakby uciska cos w srodku. Poczatkowo myslalam ,ze to ciaza jednak zrobilam juz 3 testy i to nie to. W takim razie co to moze byc ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wydają się mieć związek z przewodem pokarmowym. Sugeruję zastanowić się, czy nie popełniła Pani ostatnio jakichś błędów żywieniowych - to jest bowiem najczęstsza przyczyna. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.