Ból brzucha i kłucie w pochwie oraz stosowanie leków dopochwowych a brak okresu

Byłam ostatnio pierwszy raz u ginekologa.Dziwnie bolał mnie brzuch od dłuższego czasu i miałam kłucie w pochwie. Stwierdził, że to zapalenie i dał mi tabletki dopochwowe "Clotrimazolum"i na inne dolegliwości"Bonadea".Po 3 tabletkach dopochwowych zaczęłam się dziwnie czuć, nie wzięłam ich już więcej. Teraz opóźnił mi się okres.Myślałam,że dostałam go wczoraj, bolał mnie brzuch i pojawiły się plamienia,ale dziś nie ma nawet kropli krwii. Wzięłam 1 tab."Bonadea". Czy mam brać kolejne tabletki?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować lek zgodnie z zaleceniem lekarza. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna.