Ból brzucha i krwawienia po przerwaniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Z powodu bardzo bolesnych miesiaczek zostaly przepisany mi tabletki antykoncepcyjny VIXP... niestety w polowie opakowania przerwalam ich stosowanie z powodu bolu serca. Po drugim dniu odstawienia pobolewa mnie brzuch i krwawię .Czy to normalne ? Czy to okres czy skutek uboczny? Na bole okresowe stosuje ketonal który został mi przepisany wczesniej doszly mnie sluchy ze mogą one powodować bezpłodność. Czy są jakieś inne skuteczne leki na ten ból ? Serdecznie pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa, konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.