Ból brzucha i krwawienie dzień po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, dzien po stosunku zaczał mnie okropnie boleć brzuch i zaczełam krwawić, krwawienie trwało do dziś czyli 4 dni, teraz są takie brązowe plamy tak jak na zakończenie okresu, miesiączkę powinnam miec 19 grudnia. W zeszłym miesiącu okres dostałam tydzień przed właściwą datą, na test ciazowy jest troche za szybko, mam zamiar wybrac sie do lekarza, ale chciałabym sie dowiedziec jaka jest tego ewentualna przyczyna i czy mogłabym byc w ciazy?

Magdalena StusiĹska

Być może ma Pani nadal nieregularne cykle i to była wcześniejsza menstruacja- zwłaszcza jeżeli poprzednia wypadła również wcześniej. Należy jednak skonsultować się z lekarzem aby się upewnić.