Ból brzucha i lekki ucisk na gardło

Witam. Dzisiaj rano jak wstałam strasznie zaczął boleć mnie brzuch, podczas szykowania zaczęło robić mi się słabo odruchy na wymioty jednak nic nie zwymiotowałam. Dostałam dreszczy i w głowie mi się kręciło. Z czasem przestało jednak ból brzucha i lekki ucisk na gardło dalej pozostał. Jakiś czas temu panowała u nas jelitówka, czy to może mieć jakiś związek z tym?

Objawy zbyt krótko trwają i są mało charakterystyczne by coś stwierdzić bez zbadania pacjenta, jeżeli nie ustapią to proszę iść do lekarza rodzinnego