Ból brzucha i mdłości podczas przebywania w tłumie

Ostatnio, podczas mszy, zaczęło mnie mdlić. Rano nic nie jadłam. Ostatnio, 2 miesiące temu, również mnie mdliło, ale tym razem zwymiotowałam. Właśnie, gdy jest dużo ludzi, a ja przebywam dłuższy czas, jak np. w kościele, boli mnie brzuch lub mnie mdli. Często boli mnie brzuch i towarzyszy temu zatwierdzenie. Czy to może być połączone z mdłościami? W ciąży nie jestem.

Być może jest to stres, który pojawia się w sytuacjach społecznych. Może też być to już zaburzenie lękowe - np. fobia społeczna. NIestety po tak małej ilości konkretnych informacji trudno jest cokolwiek rokować. Polecam zgłosić się na konsultację psychologiczną, dzięki której będzie mogła Pani uzyskać trafną, konkretną diagnozę i wyznaczyć z terapeutą kroki przeciwdziałania tym trudnościom. Pozdrawiam.