Ból brzucha i nagła potrzeba wypróżnienia

Witam. Mam taki problem od tygodnia boli mnie brzuch i potrzebuje nagla potrzebe pojscia do toalety mam tak od czasu do czasu rano popoludniu i zdarzy sie tez wieczorem. To nie jest biegunka ze leci jak woda ale jest luzniejszy taki papkowaty ze sluzem. Apetyt mam normalnkr wszystko jem dobrze sie czuje ale sa momenty ze zaboli mnie brzuch i ju musze leciec. Po ciazy mialam problem z wyproznianien sie a teraz wydaje mi ske ze chodze za czesto . Co to moze byc ? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji wskazana jest konsultacja z gastroenterologiem.