Ból brzucha i nudności oraz wzdęcia brzucha

Budząc się dzisiaj rano było mi niedobrze, po chwili zaczął mnie boleć dosyć mocny lewy tył pleców na wysokości pępka, a potem lewy jajnik jak myślałam. Okropny ból promieniujący do placów, nie mogłam się ruszyć. Wzięłam 2 no-spy forte, ale mi nie przeszło. Trwało to 5 godz.Myślałam, ze umrę Dostałam lekkich wzdęć, ale stolec oddałam normalny. Bolało okropnie, gdy przemieszał się gaz czy stolec na dół.Miałam kilka lat temu kolonoskopię,nic nie wyszło.Mam zespół jelita drażliwego, proszę o pomoc

Witam. Opisane objawy mogą pojawić się zarówno w przebiegu zespołu jelita drażliwego jak i schorzeń infekcyjnych jelit czy dróg rodnych. Myślę że w tej sytuacji warto skonsultować się z lekarzem który przeprowadzi bezpośrednie badanie i jednoznacznie określi przyczynę dolegliwości.