Ból brzucha i osłabienie odporności organizmu

Od pocz. 2014 osłabiona odporność, 2 infekcje (rotawirus, zapal. oskrzeli), rwa kulszowa, aktual przeziębienie. Prawie cały ten czas pobolewanie brzucha (wędrujące z przewagą dołu)+lekkie pieczenie przy oddawaniu moczu. Ból brz po wytrysku, zaburz popędu. Sucha skóra, osłabienie, obniżony nastrój. Gluk w moczu 65, we krwi 105 (w ostatnich kilku latach 95-115, cholesterol 180-250) alat 40, psa 1,26, wolne 0,207, ob 3, posiew moczu negat. (2011 zeszły złogi nerkowe, urografia ok), crp 0,03.

za mało mam danych na temat kregosłupa aby Panu udzielić sensownej odpowiedzi, czy te bóle brzucha moga mieć podłoze w kregosłupie, miana stanu zapalnego (-), psa prawidłowe ale na pewno niepokojące jezt dalej uczucie pieczenia w cewce moczowej w trakcie oddawania moczu , proponuję na jperw udać sie jeszcze raz do urologa podzr