Ból brzucha i piersi

Mam takie pytanie.

23 grudnia miałam miesiączkę. Tak jak przed, tak i po, boli mnie brzuch dołem i krzyż, a do tego brzuch jest znacznie powiększony i jeszcze bolą mię piersi.

Co mam robić? Co to możne być? Czuję się dziwnie.

ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Jest bardzo mało informacji w opisie, a objawy są też niespecyficzne.. takie samopoczucie może towarzyszyć miesiączce, a może też być spowodowane zajściem ciąże, mimo że był okres (ale nie wiem, czy u Pani były takie okoliczności).
Dlatego jeżeli w dalszym ciągu jest Pani zaniepokojona swoim samopoczuciem proponuję udanie się do lekarza ginekologa lub na początek lekarza pierwszego kontaktu.

W razie czego polecam do lektury artykuł o objawach ciąży.

Serdecznie pozdrawiam!