Ból brzucha i piersi a ryzyko ciąży

11 dni temu doszło do zbliżenia miedzy mna a moim chłopakiem. Nie byloseksuu skonczylo sie na tym ze otarl sie pare razy penisem o moje krocze, ja bylam w majtkach. Nie bylo wytrysku ani dotykania rekoma ani ja jego ani on mnie. Ostatnie pare dni mam ogromny stres z tego powodu Dostałam wczoraj okres boli mnie brzuch jak zawsze piersi rowniez bolaly mnie pare dni przed teraz juz leciutko. Okres natomiast jest slaby. Moze byc spowodowane to przez stres? Jakie jest prawdopodobieństwo zaciazenia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. A propos miesiączki, to proszę pamiętać, że nie każda miesiączka musi być jednakowo obfita. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.