Ból brzucha i piersi po stosunku bez zabezpieczenia w dni płodne

Mam ukończone 40 lat. Kochałam się z mężem bez zabezpieczenia w dni płodne, ale po każdym stosunku dokładnie się myłam, pochwę też, ale od jakiegoś czasu zaczął mię boleć dołem brzuch i krzyż. Bolą mnie piersi, mam podniesioną temperaturę ciała 36,8 37,4. Nie mogę nic jeść. Mam mdłości w ciągu dnia.
Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Irygacja pochwy nie należy do metod antykoncecyjnych o dużej skuteczności. Bardzo możliwe, że zaszła Pani jednak w ciążę- wszystkie opisanę przez Panią objawy dość wyraźnie na to wskazują. Radzę wykonać test!

Pozdrawiam.