Ból brzucha i pleców i utrata wagi

Witam Mam 28 lat,problem od 3 m-cy z bólem brzucha i pleców, strata 17 kg 2 m-ce,okresowe napady dwu dniowe: bóle brzucha i pleców,zawroty głowy,nieostre widzenie,mdłości,brak apetytu,depresja.Od miesiąca jasny tłusty stolec,ciemny mocz.Badania :2 x gastros.,TK jamy brzusznej,3 x USG ,wynik USG,TK nieznacznie powiększona wątroba. Badania krwi podwyższona Amylaza w sur 105, w moczu 791, RBC 5,87,reszta norma MARKER CA 19.9 - 8,67. W 2010r. SARKOIDOZA 2 st.! Gdzie szukać pomocy ? Może bad. EUS?

Mam nadzieję, że jest Pan juz pod opieką LEKARZA INTERNISTY, GASTROLOGA ?

To duża strata wagi!!! Wyniki badań prawie w normie, jak rozumiem: " 2 x gastroskopia?? jaki wynik??
.,TK jamy brzusznej,3 x USG ,wynik USG,TK nieznacznie powiększona wątroba"

Zawroty głowy i osłabienie moga być wynikiem nagłej utraty wagi, wyniszczenia, niedoborów żelaza, elektrolitów, witamin z grupy B, D, E....niedoborów białka ...
Może należy rozważyć :
toksyczne uszkodzenie watroby/ jak AST, ALT, GGTP, BILIRUBINA??
Jak badania moczu i kału??
po WZW, poalkoholowe, toksyczne?
colitis ulcerosa?
Celiakia?
??? Porfiria ?
Zaburzenia łaknienia na tle emocjonalnym, psychicznym....